Warning: Declaration of WPO\WC\PDF_Invoices\Documents\Pro_Document::get_settings() should be compatible with WPO\WC\PDF_Invoices\Documents\Order_Document::get_settings($latest = false) in /data/web/virtuals/100240/virtual/www/wp-content/plugins/woocommerce-pdf-ips-pro/includes/documents/abstract-wcpdf-pro-document.php on line 23
O Nás - Wellness Koření
Přihlásit se
Zaregistrovat se

O nás

Jsme ryze česká firma zakládající si hlavně na kvalitě a rychlosti servisu.

Naším hlavním cílem je poskytnout Vám unikátní, lahodné a vyvážené směsi čistého koření bez přidané soli, glutamátu sodného a jiných zvýrazňovačů chuti a konzervačních látek. Naše směsi jsou vhodné pro každého. Nejvíce jsou oceňované lidmi, kteří se zajímají o zdravý životní styl, Fitness, kulturistiku a racionální výživu.

Na přípravě směsí se podílela specialistka na výživu a suplementaci zabývající se i tvorbou individuálních výživových plánů: www.4fit-style.cz.

Z nabízených směsí si vybere určitě každý to své. Některé pomáhají k redukci tělesné hmotnosti, detoxikaci, zahřívání organismu, podpoře trávení a celkovému ozdravení.

Vzhledem k tomu, že převážná část našeho blízkého okolí se zabývá Fit stylem, je pro nás zcela běžné hledat kvalitu ve všech oblastech života.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is empty
    Načítání...